Kapıdan Kapıya Teslimat Hizmeti

Zamanında... Güvenli...

Kapıdan Kapıya Teslimat Hizmeti

Zamanında... Güvenli...

Kapıdan Kapıya Teslimat Hizmeti

Zamanında... Güvenli...

KARAYOLU TAŞIMACILIĞI

Kara yollarında uluslararası taşımacılık hizmetlerimizi, müşterilerimizin faaliyet gösterdiği sektörleri göz önüne alarak en uygun araçları ve teknolojileri seçerek sunuyoruz.

DENİZYOLU TAŞIMACILIĞI

MEPLINE LOJİSTİK , alanında uzman kişilerden oluşan kadrosu ile FCL ve LCL yükleme, özel konteyner yükleme, ağır tonaj taşımacılığı ve gabari dışı yükleme hizmetlerini en avantajlı şekilde veriyor.

HAVAYOLU TAŞIMACILIĞI

Tüm dünyayı kapsayan geniş acente ağımız ile konsolide, ekspres, kapıdan kapıya, refakatli taşıma, komple taşıma ve multimodal taşıma gibi hizmetlerini hızlı ve eksiksiz olarak yerine getiriyoruz.

checklist icon

Gümrükleme Hizmetleri

4458 sayılı Gümrük Kanunu ve mevzuatın Gümrük Müşavirlerine verdiği yetki ve izin çerçevesinde ithalat, ihracat, antrepo ve transit işlemleriniz tarafımızdan itinayla gerçekleştirilir. Gümrük işlemleri sırasında gümrük idareleri ve diğer kamu kurumları ile oluşabilecek ihtilafların çözümü en kısa sürede ve kanuni ölçülerde lehinize sonuçlanacak şekilde takip edilir.

Hava, Kara ve Deniz yolu Taşımacılığı

Hava, kara ve deniz yolu ile yapacağınız tüm yüklemeler için en uygun maliyet ile nakliye işlemlerinizin organizasyonu ve takibi yapılır. Yükünüz için özel taşıma gerektiğinde yükünüze en uygun araçlar temin edilir. Gerek görülen hallerde yükleriniz sigorta ettirilerek daha güvenli bir şekilde hizmet almanız sağlanır.

Gümrüklü Ve Lojistik Serbest Depolama

Farklı depolama ve saklama koşulları gereken ürünleriniz için firmamız sizin adınıza ürünlerinizin en uygun maliyetle ve en güvenli şekilde depolanması için gerekli zemini hazırlar. Yükünüze uygun anlaşmalı antrepo ve geçici depo çözümlerini sizinle paylaşarak maddi ve zamansal kaybınızı önleyecek çözümler sunar.

Fuar Ve Özel Eşya Lojistiği

Firmamız fuar ve özel projelerle ilgili taşımacılık ve depolama alanında eksiksiz bir hizmet sunmaktadır. Ayrıca taşınmasında özel ambalaj gerektiren, öncelik ve önem taşıyan ayrıca kıymeti yüksek eşyalarınızın birinci elden istenilen şartlarda, yerde ve saatte teslim hizmeti sağlamaktayız.

MEPLINE LOJİSTİK 7 / 24 Hizmetinizde

NEDEN MEPLİNE LOJİSTİK?

  • Dünya çapında hızlı teslimat

    Uluslararası, hava, deniz ve kara yoluyla? Doğrudan kapılarınıza, fabrikalarınıza ve depolarınıza hızlı, güvenilir ve doğru dünya çapında teslimat sunuyoruz.

  • Uçtan uca çözüm mevcuttur

    MEPLINE LOJİSTİK yeni servisler sunuyor - şimdi birden fazla taşıma aracı kullanarak ve tedarik zincirinden kökene kadar tüm tedarik zincirlerini kapsayan uçtan uca çözümler sunuyoruz.

  • Güvenlik & Uygunluk

    Kargonuzun güvenliği önceliklerimizden biridir. Her paket eğitimli ve yüksek vasıflı personelimiz tarafından büyük bir titizlikle ele alınmaktadır. Kargonuzun güvenli bir şekilde seyahat edeceği ve geleceğinden emin olabilirsiniz.